Vhodný šperk pre každú ženu – strieborné náušnice

Striebro patrí medzi ušľachtilé kovy a má mnoho použití. Či už v priemysle alebo aj v šperkárstve.

Používalo sa v minulosti aj ako platidlo a malo výnimočnú cenu Strieborné toliare sú dodnes historickou a cenenou rekvizitou.

Ženy odjakživa milovali šperky a radi ich nosili. Vyjadrovali nimi svoju ženskosť a radi ich vystavovali na obdiv. Ich požiadavky na šperky boli vždy jednoznačné Aby pôsobili elegantne, luxusne a podčiarkli ich krásu.

woman-3190858_640

A také sú aj strieborné náušnice. Majú svoju vlastnú puncovanú značku a rýdzosť 925/1000. Vyznačujú sa precíznym spracovaním, eleganciou, výnimočnosťou a jedinečnosťou.

V ponuke je nespočetne veľa vzorov, veľkostí a prevedení.

Musíme mať na pamäti, že v jednoduchosti je pravá krása. Je potrebné správne vystihnúť a podčiarknuť udalosť na ktorú ich nosíme.

Z ponuky si môžete vybrať od najmenších až po masívnejšie visiace s kamienkami a kryštálikmi. Tieto obzvlášť pekne vyniknú pri jednoduchých elegantných šatách.

Móda sa nevyhýba ani šperkom. Zatiaľ čo v minulosti platilo, že čím väčší a robustnejší šperk, tým je krajší a hodnotnejší. Dnes tomu našťastie už nie je tak a určite aj Vás zaujme jednoduchá a precízna krása dokonale vypracovaných strieborných náušníc. Aktuálne módne trendy určujú čisté a elegantné línie s jemnými kryštálmi a kameňmi. Dokonalé spracovanie je nevyhnutné.

Majú viaceré typy zapínaní, ale môžu byť iba na nastoknutie, najmä tie visiace.

Sú vhodným darčekom pre každú ženu a elegantnom darčekovom balení milo prekvapia. Budú Vašim prejavom lásky a dámy ich budú neustále nosiť. Šperk a žena neodmysliteľne patria k sebe a práve takýto darček poteší srdce aj dušu zároveň.

silver-jewelry-3790540_640

Pri správnom výbere sa hodia ku každému štýlu a pre každý typ. A z bežného dňa urobia výnimočný a to ženy milujú. Aby sa páčili a boli aj obdivované.

Výber strieborných náušníc je preto správna voľba.

 

3/5 - (1 vote)