Kto by nechcel mať nádherný domov, kde môže tráviť svoj voľný čas so svojou rodinou? Ráno sa zobúdzať, raňajkovať, pozerať televízor alebo hrať sa? Vynikajúcim doplnkom do rodinných domov alebo kancelárii sú posuvné dvere. Posuvné dvere hlavne tie sklenené spravia z každého aj menšieho priestoru oveľa väčší priestor, čiže opticky zväčšia izby či kancelárie. Pri sklenených dverách budete mať otvorenejší pohľad napríklad z kuchyne do obývacej miestnosti, kde trávia veľa času vaše deti. Budete na nich vidieť a teda aj dávať pozor.

 

Sklenené dvere ozvláštnia každú jednu hociktorú domácnosť. Sklenené dvere môžu byť dokonca posuvné, zasúvacie alebo krídľové. Jednou z najväčších výhod sklených dverí je veľká vysoká priepustnosť svetla. Sklo je, bolo a vždy bude takým materiálom, ktorý pôsobí luxusným a elegantným dojmom. Ak uvažujete o deliacej priečke, aj tu je použitie skla známkou dobrého vkusu a inšpirácie.

sklenee posuvne dvere

No ak chcete mať kuchyňu od obývačky aj oddelenú aj neoddelenú, šalamúnskym a vysoko estetickým riešením sú sklenené posuvné dvere alebo sklenené zasúvacie dvere. Sklenené zasúvacie dvere visia pomocou hornej lišty, ktorú môžete si spraviť tak, aby ju nebolo voľným okom ani vidieť. Sklenené dvere je možné použiť aj na presklené steny, napríklad v zasadacích miestnostiach či kancelárií.

posuvne dvere

Klasické jednokrídlové a dvojkrídlové či sklenené posuvné dvere vám poskytnú dostatok súkromia a intimity. Ponúkame niekoľko spôsobov opracovania skla ako pieskovanie či potlač keramickými farbami v rôznych motívoch. Aj číremu sklu dokážeme dodať zaujímavý efekt vytvorením vzorov či zmenou farebného odtieňa výplne. Prezrite si náš vzorkovník či katalóg motívov.
Sklenené dvere, posuvné či klasické, sa hodia do moderných domácností, kancelárií či verejných priestorov. Navyše sú veľmi moderné a nájdete ich už v mnohých novostavbách ako štandardné riešenie.