Kde sa stratili tie staré dobré časy?

S úsmevom na perách rozmýšľate o tom, že takto ste nechceli dopadnúť. Starý, pomaly na dôchodku a bez pravidelného intímneho života. Už vám nič nespraví takú radosť. Voľakedy ste sa vedeli tešiť aj z najmenších maličkostí, ktoré sa vám v živote naskytli. No, teraz máte pocit, že je to všetko na nič. Neviete, kam sa podieť a rozmýšľate, že to vlastne celé nemá zmysel. Váš život už nie je taký aký by ste chceli a preto sa neoplatí nejako sa významne z neho tešiť. I tak z neho nevyviaznete živý, no mali by ste sa vzoprieť svojmu osudu a uštedriť mu poriadnu štipľavú facku alebo ranu.

portrait-4296867_1920

To, že niečo nie je rovno podľa vašich predstáv neznamená, že to stojí za nič. Treba sa naučiť prijímať život taký aký je. Aj keď už ani tá erekcia nie je taká aká bola, tak to netreba nechávať tak. Z každej okolnosti vo vašom živote môžete niečo vyťažiť. Niečomu novému sa naučíte a získate novú skúsenosť. Možno práve taká skúsenosť vás posunie o hodný kus ďalej vo vašom živote a budete môcť byť na seba patrične hrdý, že ste sa vzopreli svojmu osudu a niečo s tým spravili.

man-1774019_1920

Len doma nič nerobiť a vyplakávať nad tým, že už vám nestojí váš penis, je úplne zlý prístup k problémom. Tak sa to nerobí. Keby to tak spravil každý pri bežných problémoch, tak by sme mali ulice plné depresívnych ľudí, ktorí sa len ľutujú a život si nechávajú utekať a plynúť pomedzi prsty. To sa tak nerobí. Bojovať so svojím osudom – to je skutočný zmysel života. Nenechajte sa zmiasť svojimi problémami. Sú tu na to, aby ste sa s nimi popasovali. Či už je to starnúce telo alebo len ochabnutý penis.  V niektorých situáciách ešte môžete byť radi, že je to len takýto malý problém, lebo by vás mohol postretnúť aj oveľa väčší problém, s ktorým by ste ani nemali šancu bojovať. Rovno by vás to zrazilo k zemi svojou tvrdosťou a nepriazňou osudu.  

4/5 - (2 votes)