Dostaňte sa do nálady pomocou netradičných techník.

Určite každý minimálne z vlastných skúseností vie, že vzájomné dotýkanie sa partnerov v rámci predohry alebo samotného sexuálneho aktu, pôsobí ako účinné afrodiziakum. Naše telo pozitívne reaguje na akékoľvek senzuálne vnemy, ktoré sa u daného človeka spájajú s rozkošou, príjemnými spomienkami, či pocitom uvoľnenia. Či už sa jedná o vône v podobe aromatických sviečok, ktorými si vyzdobíte spálňu, alebo príjemnú hudbu, ktorú si pustíte ako „podmaz“ pre lepšiu atmosféru. Kreativite sa medze nekladú a čo je najlepšie, senzuálne stimuly vedia vašu predstavivosť ešte viac podnietiť. Čo sa následne odzrkadlí aj v pestrejšom a vzrušujúcejšom sexuálnom zážitku. Medzi účinné techniky, ktoré môžete pokojne zahrnúť do vášho sexuálneho života, je aj tantrická masáž. Pravdu povediac, nie je to metóda, ktorá sa dá vykonávať bez určitých znalostí. Preto je vhodné sa vopred trochu pripraviť.

Zena

Tantrická masáž je typ masáže, ktorá pracuje s erotogénnymi zónami. Taktiež pri vykonávaní tantrickej masáži v páre, môžete pracovať spoločne na tom, aby ste navodili atmosféru harmónie a vzájomného sexuálneho súladu. Tantrická masáž zahŕňa aj masáž pohlavného ústrojenstva, ako je masáž lingamu. Ak nie si nie ste úplne istí, či budete vedieť vykonávať tie správne postupy a masírovať správne miesta, skúste navštíviť centrum tantrickej masáže.

Postel

Na tieto účely zaručene odporúčame Bratislava tantra centrum. Nájdete tu množstvo ponúk rôznych tantra masáží, od klasických, po špeciálne, ako je napríklad masáž lingamu Bratislava tantra. Počas návštevy centra si môžete vyskúšať, ako tantrická masáž vlastne prebieha, čo od nej očakávať a naučíte sa aj postupy, ktoré následne budete môcť uplatniť aj vo vašej vlastnej spálni. Otvorte svoju myseľ novým výzvam a skúsenostiam, ktoré vám tantrická masáž dokáže poskytnúť.